ODŚNIEŻANIE MASZYNOWE I RĘCZNE

Od kilku sezonów z powodzeniem realizujemy usługi odśnieżania obiektów. Nasze koparki, koparko-ładowarki i ładowarki wyposażone są w profesjonalne pługi z hydraulicznym sterowaniem. W miejscach trudno dostępnych maszyny są wspomagane siłami pracowników, którzy dbają również o właściwe posypanie odśnieżonej powierzchni solą lub piaskiem. Bez problemu radzimy sobie z usuwaniem śniegu z parkingów przy obiektach handlowych, osiedli mieszkaniowych i prywatnych nieruchomości.WYWÓZ ŚNIEGU

W przypadku obfitych opadów zimowych i ograniczonej powierzchni nieruchomości problematyczne staje się utrzymanie pełnej funkcjonalności obiektu. Chętnie pomozemy państwu uporać się z tą kwestią angażując posiadany sprzęt do realizacji załadunku i wywozu śniegu.
POSYPYWANIE SOLĄ I PIASKIEM

Usunięcie śniegu to nie wszystko, aby w pełni utrzymać funkcjonalność nawierzchni. W celu zapewnienia bezpieczeństwa poruszania pieszych i pojazdów wykonujemy ręczne posypywanie powierzchni solą drogową w celu rozpuszczenia oblodzeń i piaskiem dla zapobiegania śliskości.

AKCJA: ZIMA!!!

parallax background

Zasypało Cię śniegiem? Dzwoń!!!


+48 667 782 303